Všechno nejlepší do nového roku 2020

Všechny moc zdravíme v novém roce a přinášíme přehled novinek, které se u nás udály na podzim minulého roku. 

Největší novinkou je zajisté přivítání nového člena domácnosti. Narodil se 8. září, vážil 3.440 gramů a je dvounohý. Na svět jsme přivítali Románka. :-) 

Během podzimu jsme se zúčastnili výstavy v Českých Budějovicích. Byla to tentokrát jediná výstava, neboť cestovat na výstavy s malým miminkem není úplně jednoduché. Vyvezli jsme Celinku a ta si ve velmi silně obsazené třídě mladých vyběhala překrásné druhé místo. Stále je z výstavního prostředí dost vyjukaná a tak musíme  ještě hodně jezdit, aby si zvykla. Je to holka vesnická. :D

 

Společnost nám dělala Lucka s Danem a Tomíkem (Cristian). Aby to nebylo jednomu ze sourozenců líto, tak i on si vyběhal známku výborná a druhé místo. Tomíček pak s páníčky ještě vyrazil na mezinárodní výstavu do Prahy. Tam si vyběhal známku výborná a oba dny se dostal do pořadí: první den V4, druhý V3. Jsem na Vás moc pyšná a děkuji za skvělou reprezentaci!! 

Celinka také úspěšně absolvovala OVVR

Brigittka s páníčkem běhá po loveckých akcí a není týden, aby někde nebyla. Hony na kachny vystřídaly hony na bažanty a spousta naháněk. 


Na tento rok chystáme zjara sraz odchovů a přátelů naší malé stanice - pokud u nás máte zamluvené štěňátko, tak se mi neváhejte ozvat a moc rádi Vás přivítáme do naší party již teď. :-)

Dále se chceme zúčastnit několika dalších výstav, se Celinkou bych ráda zkusila první lovecké zkoušky a na konci roku by mělo proběhnout krytí. Pokud při nás bude příroda stát a všechno bude v pořádku. 

Přejeme všem hodně zdraví, pohody a úspěchů v novém roce! 

 

Zpět »

Poslední fotogalerie

Celine a Winci

18.04.2021
Šárka a Michal Petříkovi
Sídliště 662
379 01 Třeboň

Šárka: +420.723202607
ICQ 352-810-720 (bilksa)
bilkova.s(at)centrum.cz