Štěňátka

Bude v naší domácnosti opět živo? To byla otázka, kterou jsme si manželem kladli už 2 roky. Štěňátka odchováváme málo a z velké části odcházejí k našim přátelům a také jako canisterapeutičtí pejsci. 

Nejprve nám to doho "vlezlo" mé těhotenství a další léto se mi zdála naše dcera malá na to, abychom v domě odchovávali štěňátka. 

Rozhodnutí padlo tedy až toto jaro: buďto naryjeme Brigittku letos nebo pak už nikdy (vzhledem k tomu, že jí již budou 4 roky). A tak začal velký kolotoč vyřizování veškerých dokumentů a hlavně výběru vhodného pejska. 

Má kritéria byla jasná: pejsek musí být zdraví (chtěla jsem i nepovinná zdravotní vyšetření), povahou spíše submisivnější, zlatý kožíšek a v neposlední řadě i vynikající lovecké vlohy. 

Přestože jsem měla původně vybraného jiného pejska, tak po zveřejnění zdravotních výsledků byla volba jasná:

Harry Potter Aurea Rosa - to je on, mého srdce šampion. :D 

Nastal den D a my se vydali za Harrym. Brigittka si s Harrym myslím padli do oka, a tak krytí proběhlo přirozené a bez problémů. Zdali se vše podařilo budeme vědět po sonografickém vyšetření za 25 dnů. 

Nyní máme uzavřené rezervace na fenky, rezervace na pejsky jsou zatím otevřené. V případě zájmu o pejska od nás mne neváhejte kontaktovat. 

Štěňata zlatého retrívra - léto 2019, vrh C. Brigitte Lueur dorée a Harry Potter Aurea Rosa

Zpět »

Poslední fotogalerie

Celine a Winci

18.04.2021
Šárka a Michal Petříkovi
Sídliště 662
379 01 Třeboň

Šárka: +420.723202607
ICQ 352-810-720 (bilksa)
bilkova.s(at)centrum.cz