NOVINKY

Po dlouhé době mlčení se opět ozýváme a vítáme všechny naše návštěvníky webovek. Odmlka nebyla způsobena tím, že bychom snad zanevřeli na pejsky nebo chov, ale díky tomu, že k nám v loňském roce přiletěl čáp a přinel nám do pelíšku krásnou malou holčičku. :-) 
Jmenuje se Iva Petříková, narodila se 3. září 2016.  Vážila 3.350 gramů a měřila 49 centimetrů. 

Naše psí holčičky ji přijaly krásně a nyní jsou s kočárkem nerozlučná trojka. :D Jsou moc trpělivé a na Ivuškou jsou moc hodné. 

 

 

Další novinky v naší chovatelské stanici: 

V březnu tohoto roku jsme se moc těšili na opakované krytí Sofinky (Bumble-Bee Neposlušné štěně) naším Athoskem (Athos Lueur dorée). Čekali jsme na zavolání páníčků, které mělo přijít v pátek. Panička Sofinky volala, ale se zprávou, že dle laboratoře je hladina progesteronu ještě nízká, takže krytí nejdříve v pondělí. Bohužel v pondělí přišla další, ale nemilá zpráva - v laboratoři udělali chybu a i přesto, že páníčci okamžitě sedli do auta a až z Karlových Varů přijeli na otočku k nám už bylo na krytí pozdě. :-( Byli jsme z toho všichni moc smutní. Jsme ale moc rádi, že si páníčci vybrali našeho Athoska pro opakované krytí a i po tomto "karambolu" počítají s dalším krytím právě jím. Věříme (a také si to všichni pohlídáme), že podzim už nám bude nakloněn. 

V červenci jsem se s Brigittkou zkusila zúčastnit Klubových zkoušek vodní práce. Záměrně píši zkusila, protože naše příprava není nijak intenzitní - vše je závislé na tom, jestli seženu hlídání pro malou a toho času nezbyvá moc. Přestože jsme na prvních zkouškách (pořádaných Klubem chovatelů slídičů) vypadli, tak o týden později jsme na druhých zkouškách (tentokrát pořádaných Retriever klubem) došly. Jsem na tu moji holčičku moc pyšná a nakoplo mne to do další práce. My to spolu dáme!! 

Nyní se již chystáme na klubovou výstavu retrieverů, která proběhne v naší malebné Třeboni a já už se nemohu dočkat!! 

Zpět »

Poslední fotogalerie

Vrh C

05.07.2018
Šárka a Michal Petříkovi
Sídliště 662
379 01 Třeboň

Šárka: +420.723202607
ICQ 352-810-720 (bilksa)
bilkova.s(at)centrum.cz