Novinky

Přejeme všem našim příznivcům a kamarádům hezké léto!

My si jej užíváme opravdu plnými doušky. A co nového se událo v naší malé chovatelské stanici? 

Především naše Céčka oslavila 20. června jeden rok na světě, což pro první z nich znamenalo návštěvu veteriny, abychom zjistili, jak jsou na tom jejich kloubečky. První zprávy jsou fantastické:

Cristian (tm. modrý) - DKK 0/0, DLK A/A

Claude (sv. modrý) - DKK 0/0, DLK A/A

Celine (oranžová) - DKK 0/0, DLK A/A, OCD neg. 

Na další výsledky budeme netrpělivě čekat a těšit se na stejné skvělé zprávy! 


Dalšími oslavenci byla naše Béčka, která 5. července oslavila už páté narozeniny. I jim přejeme hlavně hodně zdravíčka! 

 

Z vrhu C nás také dvě štěňátka krásně reprezentují na výstavách. Tomíkův (Cristian) největší úspěch je zatím CAJC a BOJ na národní výstavě v Klatovech. Z feneček pak jezdí na výstavy Celinka, která zatím získala skvělé 2. místo ve velmi silné konkurenci na Klubové výstavě v Humpolci a stejně, jako bráška už má také svůj první CAJC a BOJ, který získala na Mezinárodní výstavě v Ćeských Budějovicích. 

Oba sourozenci už mají také složené své první zkoušky: Tomík se svojí paničkou zvládli retrieveří maturitu OVVR a Celinka má hotové canisterapeutické zkoušky a zařadila se tak do našeho sdružení a po boku její kamarádky Leontýky docházejí dělat radost dětem. Na OVVRka byla také připravena, ale rozhodla se nám udělat čáru přes rozpočet a rozhárala se týden před zkouškami. Tak si počkáme a věřím, že na podzim už ji OVVRka neminou. :-D

 

A co nás čeká? Brigittka má naplánovanou kastraci, tak věříme, že vše dobře dopadne! Bohužel roky se už začínají podepisovat na těle Charlottky, a tak bojujeme ze všech sil, aby si užívala života plnými doušky. No a další novinka nás čeká v září, kdy nám přibyde nový člen. ;-)

Zpět »

Poslední fotogalerie

Celine a Winci

18.04.2021
Šárka a Michal Petříkovi
Sídliště 662
379 01 Třeboň

Šárka: +420.723202607
ICQ 352-810-720 (bilksa)
bilkova.s(at)centrum.cz