Hanácká národní výstava psů

Opět jsme se po delší pauze vydali na výstavní mola. Tentokrát jsme jeli bez Athoska, ale aby mi to nebylo líto, že bych vystavovala jen svoje holky, přivzali jsme do party ještě kamarádku Janu s její fenkou Roxy (Uri Gold z Vlčích luk). S Roxinkou jsme spolu úspěšně skládali OVVR, tak jsme na sebe zvyklé. 

 

Posuzování šlo velmi pomalu, a tak jsme se na řadu dostali až kolem půl druhé. Nejprve jsem začínala v otevřené třídě s Roxy. Ta se hezky vystavovala, aktivně vrtěla oháňkou a vysloužila si hezký posudek a známku výborná. 

Ihned po Roxy jsme šly bojovat do kruhu s Brigitte. Té se jako obyvkle nechtělo vrtět ocáskem, ale zase krásně stojí. Známka výborná, hezký posudek, ale do pořadí se, stejně jako Roxy, nedostala. 

Pak chvilička oddechu a teprv o půl třetí! přišly na řadu veteránky! Charlottka ale byla opět ve svém živlu a moc si výstavní kruh užívala. V běhu jsem ji jako obvykle musela krotit a paní rozhodčí asi uchvátil její temperament a radost ze života. Charlottka si tak odnesla nejen super posudek, ale také výborná 1, a pak ještě titul BOV (Best of veteran). Čímž si rozběhala veterán šampiona. 

Jsem na tu naši babičku moc pyšná a pokud jí bude zdravíčko přát a hlavně ji budou výstavy bavit tak, jako doposud, tak třeba se nám povede i toho třetího šampiona vyběhat.  

Zpět »

Poslední fotogalerie

Vrh C

05.07.2018
Šárka a Michal Petříkovi
Sídliště 662
379 01 Třeboň

Šárka: +420.723202607
ICQ 352-810-720 (bilksa)
bilkova.s(at)centrum.cz