Naše feny

Brigitte Lueur dorée

Brigittku jsme si nechali z druhého vrhu jako následovnici Charlottky. Měla by se tak stát chovnou fenečkou a věříme, že odchová krásný, vyrovnaný a hlavně zdravý vrh zlatých štěňátek. 

Štěňátka od ní plánujeme v roce 2018 a již přijímáme záznamy. Ženicha poctivě vybíráme. Jistě to bude pracovní pejsek, ze zdravého spojení a super povahou. Pokud se nám ještě povede najít takového, aby byl zlatý, tak to bude úplně super! ;-)

Celý článek »

Amélia Lueur dorée

Amálku si z našeho prvního vrhu vzal bratr s manželkou. Byla to naše vypiplaná lásko od narození. :-)

Celý článek »

Ch CZ Charlotte od Kletecké hráze "U"

Charlottku jsem si pořídila od své kamarádky a chovatelky Jarušky Eisertové hlavně kvůli skvělým předpokladům pro práci v canisterapii a hlavně polohování. Moje naděje se vyplnily a Charlottka je při práci s dětmi a dospělými naprosto skvělá. Dalším důvodem byli lovecky vedení rodiče, což bylo také mé kritérium, jelikož Charlottku využíváme v myslivecké praxi. Charlotte má složené zkoušky speciální vodní práce (SZVP), klubové podzimní zkoušky (KPZ), mezinárodní všestranné zkoušky (MVZPR), zkoušky přinášení retrieverů (ZPR), zkoušku základní ovladatelnost psa (ZOP) a canisterapeutickou zkoušku (CTZ).

Celý článek »

Brita

Brituška byl můj vlastní první pejsek. Byla neuvěřitelně pohyblivá, milá a hodná. Přesto uměla i pohlídat a zaštěkat. Dožila se nádherných 14 let! Odpočívej v pokoji, lásko moje. 

Celý článek »

Poslední fotogalerie

Vrh C

05.07.2018
Šárka a Michal Petříkovi
Sídliště 662
379 01 Třeboň

Šárka: +420.723202607
ICQ 352-810-720 (bilksa)
bilkova.s(at)centrum.cz