Naše feny

Celine Lueur dorée

Celinka byla láska od narození. Byla to fenečka, která vás chytne za srdce a musíte si ji nechat. Narodila se ale v době, kdy jsme měli jedno malé dítě o druhém jsme uvažovali a vlastnili jsme její maminku i babičku. A tak začalo hledání, komu Celinku dát, abychom s ní mohli pracovat a pokud vše vyjde jak má, tak ji i zařadit do chovu. Naštěstí máme skvělé kamarády, kteří si od nás přáli štěňátko v době, kdy se narodila Brigittka, ale bohužel na ně fenečka nevyšla. Tak začalo přemlouvání a netrvalo dlouho a Celinku si zamilovali a slíbili, že pokud vše půjde dobře, tak ji uchovní a my se tak budeme moci těšit na její potomky. 

Celine vyniká krásným zlatým kožískem, jemnou hlavou, má úžasný pohyb. Vynikající lovecké vlohy zatím ukazuje jen během výcviků, ale věříme, že ji budeme moci předvézt i na zkouškách. 

Celý článek »

Brigitte Lueur dorée

Brigittku jsme si nechali z druhého vrhu jako následovnici Charlottky. Měla by se tak stát chovnou fenečkou a věříme, že odchová krásný, vyrovnaný a hlavně zdravý vrh zlatých štěňátek. 

Celý článek »

Amélia Lueur dorée

Amálku si z našeho prvního vrhu vzal bratr s manželkou. Byla to naše vypiplaná lásko od narození. :-)

Celý článek »

Ch CZ Charlotte od Kletecké hráze "U"

Charlottku jsem si pořídila od své kamarádky a chovatelky Jarušky Eisertové hlavně kvůli skvělým předpokladům pro práci v canisterapii a hlavně polohování. Moje naděje se vyplnily a Charlottka je při práci s dětmi a dospělými naprosto skvělá. Dalším důvodem byli lovecky vedení rodiče, což bylo také mé kritérium, jelikož Charlottku využíváme v myslivecké praxi. Charlotte má složené zkoušky speciální vodní práce (SZVP), klubové podzimní zkoušky (KPZ), mezinárodní všestranné zkoušky (MVZPR), zkoušky přinášení retrieverů (ZPR), zkoušku základní ovladatelnost psa (ZOP) a canisterapeutickou zkoušku (CTZ).

Celý článek »

Brita

Brituška byl můj vlastní první pejsek. Byla neuvěřitelně pohyblivá, milá a hodná. Přesto uměla i pohlídat a zaštěkat. Dožila se nádherných 14 let! Odpočívej v pokoji, lásko moje. 

Celý článek »

Poslední fotogalerie

Celine a Winci

18.04.2021
Šárka a Michal Petříkovi
Sídliště 662
379 01 Třeboň

Šárka: +420.723202607
ICQ 352-810-720 (bilksa)
bilkova.s(at)centrum.cz